Bitchs.

26. ledna 2013 v 20:27 | Fox. |  Články
Píšu o třech osobách které miluji, článek je ale o tom v čem jsou strašné.
Je to trošku hloupé, ale chtěla jsem zkusit psát špatné věci o lidech které miluji.
Moc mi to po pravdě nešlo, většina věcích jsou přibarvené, a s nadsázkou.


Vždyť posloucháš jen dokola, a dokola sebe. Zavíráš se do depresích s cigaretou.
Víš všechno o Kurtovy, jedna z jeho BIG fanynek. Všechno co je prej "IN" je špatný, nehorázně špatný. Nechceš se zařadit do systému, fajn. Odsuzuješ lidi vy systému.
Odsuzuješ mě. Odsuzuješ mě za to že jsem prej "snob" přitom by moje máma bydlela bez ní pod mostem. Správně jsem zazobaná, vždyt jo.
Všichni jsou zazobaní. Všichni jsme pozéři. Jo tak to přeci je.
Nějak tak ponecháváš ironii na ironii. Všechny bodneš, ani to nevíš. Vypouštít vtipné hlášky z ust, někdy však vypustíš něco až moc bolestého.
Směješ se tak že si myslím že někdo někomu podřezává krk. Za kým jít když vymyslím totální píčovinu? Za tebou, jelikož vymyslíš ještě větší. Nějaké ty průsery co máš? Nějak ignoruješ.
Jednou mě zničíš, lásko.Moc cyhtrá. Moc slušná.
Všechno víš. Jak jinak. Ted jsi deme dupnout ikdyž se to nehodí.
Po pravdě? Máš všechno. Oblečení,boty,mobil,vychování,řád,disciplínu. Něco ti snad ale chybí. Nějaké to vzrušení, někdy hledám malou jiskru. Nenašla jsem. Najdu.
Nějak tak tě rozářit pro nemyslitelné. Klidné časy, bez překážek s čajíkem u bláznivého filmu. Slýcháš o kraji divů. Neudivuješ se nad "normálními" věcmi. Proč tam chceš jíti? Protože žádný nemůžeš vymyslet? Možná. Pojd tančit po stole, opilé anarchií a zármutkem. Ne, to ne. Moc, nápadné. Moc bláznivé. Scénaka jseš, scénka co si vydupe naprostou píčovinu.
Chytrá, a vysoce inteligentní slečna co pujde cestou heredství. Vydupad si roli Julie, vydupad si tu nejlepší roli. Budeš obskakovaná, a slavná. S radostí budu o tobě číst, a říkat si "jo jseš dobrá."
Donucuješ mě den co den žárlit. Chtěla bych také bejt ta co na ní žárlej.
Asi tě miluji scénko jedna sobecká.Ta vtipná. Ta vedle které vypadám jako socka.
Nějaký ten tvrdý humor. Chytrá, bláznivá, všechno víš. Vedle tebe vypadám hloupě. Vysledek příkladu přeci se dá vymyslet logickým řešením. Nejsem hloupá to ne, ale vždycky když zednu ruku a něco vím, víš to dřív. Jo jdeme chránit přírodu, a pak jít do mekáče.
Tolik málo špatných věcích na tebe mám, a tak dlouho tě znám. Zkouším něco vymyslet ale nejde to. No jo, paní bez chyby. Jak tragické. Napíšeme komedii o ironii.
To bude supr.

Vítejte v mé depresi.
Kdo tu je špatný kamarád? I am bitch, but i am alone. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bitch Bitch | 13. února 2013 v 9:08 | Reagovat

Spis by chtělo napsat si par diktátů..protoze slova : vydupad, heredství, o kurtovy..paneboze:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama